Идейно-дискусионен клуб 23 СЕПТЕМВРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

+4
Надя
asd
never_surrender
sproletarski
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

За или против масовите прояви на движението в провинцията!

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Vote_lcap91%Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Vote_rcap 91% 
[ 10 ]
Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Vote_lcap9%Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 11
 
 

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  asd Сря Май 26, 2010 1:20 pm

Stargate написа:
lordico написа:какво значение има кой какво е направил. Всеки според възможностите си. А това че някой има мнение няма нищо лошо, но нека да не се самозабравя и да мисли че мнението му е винаги правилно.
мир :Р

Значение кой какво е направил има , когато тръгнеш да критикуваш Smile

добре признавам затапи ме Very Happy

asd

Брой мнения : 214
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Сря Май 26, 2010 4:07 pm

never_surrender написа:
Stargate написа:Надя , поне си призна ,че за теб БСП е бъдещето ! Не разбираш нищо от нашата идеология , само пишеш по някое откачено мнение във форума.... По делата ще ги познаете Wink Ние правим доста повече от колкото ти някога си мечтаела да вършиш ! Чакай си ти КНДР да ни освободят , разчитай само на чужда помощ и ще стигнеш до положението в което си в момента Wink
А относно сполетарски : Не мисля ,че човек който не е присъствал на нито един наш митинг може да дава съвети в тази област Smile

Денят си личи от сутринта , особенно когато е облачно Cool
Правилно,др. Старгейт.
Наде,би ли ми казала,като сме пълен въздух и като сме поредните слуги,ти какво си направила за идеята.Моля за факти.
Тук не е мястото да ви се отчитам, на когото е трябвало съм се отчитала ежемесечно. Нямам причини да се срамувам от деянията си. Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Working Class Сря Май 26, 2010 4:34 pm

[quote="Надя"]
never_surrender написа:
Stargate написа:Надя , поне си призна ,че за теб БСП е бъдещето ! Не разбираш нищо от нашата идеология , само пишеш по някое откачено мнение във форума.... По делата ще ги познаете Wink Ние правим доста повече от колкото ти някога си мечтаела да вършиш ! Чакай си ти КНДР да ни освободят , разчитай само на чужда помощ и ще стигнеш до положението в което си в момента Wink
А относно сполетарски : Не мисля ,че човек който не е присъствал на нито един наш митинг може да дава съвети в тази област Smile

Денят си личи от сутринта , особенно когато е облачно Cool
Правилно,др. Старгейт.
Наде,би ли ми казала,като сме пълен въздух и като сме поредните слуги,ти какво си направила за идеята.Моля за факти.
Тук не е мястото да ви се отчитам, на когото е трябвало съм се отчитала ежемесечно. Нямам причини да се срамувам от деянията си. Neutral[/quot

Поне се аргументирай,след като ни наричаш "въздух под налягане".Работата е там,че въздуха сте вие,дето сте гушнали клавиатурите и лаете като кучета,ама по улични демострации,никви ви няма. Mad
Working Class
Working Class

Брой мнения : 96
Registration date : 13.09.2009
Age : 31
Местожителство : Народна Република България

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Сря Май 26, 2010 4:57 pm

[quote="Working Class"]
Надя написа:
never_surrender написа:
Stargate написа:Надя , поне си призна ,че за теб БСП е бъдещето ! Не разбираш нищо от нашата идеология , само пишеш по някое откачено мнение във форума.... По делата ще ги познаете Wink Ние правим доста повече от колкото ти някога си мечтаела да вършиш ! Чакай си ти КНДР да ни освободят , разчитай само на чужда помощ и ще стигнеш до положението в което си в момента Wink
А относно сполетарски : Не мисля ,че човек който не е присъствал на нито един наш митинг може да дава съвети в тази област Smile

Денят си личи от сутринта , особенно когато е облачно Cool
Правилно,др. Старгейт.
Наде,би ли ми казала,като сме пълен въздух и като сме поредните слуги,ти какво си направила за идеята.Моля за факти.
Тук не е мястото да ви се отчитам, на когото е трябвало съм се отчитала ежемесечно. Нямам причини да се срамувам от деянията си. Neutral[/quot

Поне се аргументирай,след като ни наричаш "въздух под налягане".Работата е там,че въздуха сте вие,дето сте гушнали клавиатурите и лаете като кучета,ама по улични демострации,никви ви няма. Mad
Когато аз съм била по митинги срущу членството ни в НАТО и настаняването на американски военни бази, тогава вие сте си чаткали по клавиатурите. Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  never_surrender Сря Май 26, 2010 5:56 pm

Голямата работа че си ходила за нато протестите и повярвай ми,там са били и хора от 23ти.Много по-трудно е да организираш един протест.И ми отговори на предишния отговор Wink .Като не ти харесва 23ти,си знаеш кво да си правиш.Стига си лаяла по нета,намери си и друга работа,че не е хубаво човек да стои само на компютъра,започва да губи представа за РЕАЛНОСТТА.А като гледам някои вече са я загубили.
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty КРИТИКА И САМОКРИТИКА

Писане  sproletarski Чет Май 27, 2010 9:54 am

Ремсист, нима това е целта на един наш форум - тъпият спор и разединението!А относно критиката - тя е задължителна. Да! Eдинственото,което винаги ни липсва, е самокритиката!
sproletarski
sproletarski

Брой мнения : 210
Registration date : 26.11.2008

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Stargate Чет Май 27, 2010 12:55 pm

Спролетарски ,разединението не идва от нас Wink
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  remsist Чет Май 27, 2010 6:10 pm

sproletarski написа:Ремсист, нима това е целта на един наш форум - тъпият спор и разединението!А относно критиката - тя е задължителна. Да! Eдинственото,което винаги ни липсва, е самокритиката!

Спролетарски, извинявай, ама на теб нищо не ти се разбира, какво точно искаш да кажеш. Говориш само с някакви общи, шаблонни фрази, пускаш странни и неясни теми и мнения и накрая даже са оказва, че сме "спорели" и сме "разединени". Съжалявам обаче не мога да споря с човек, на който не му се разбира какво говори.
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Чет Май 27, 2010 7:05 pm

Точно така, Вашето място, г-н ремсист, е в тюрлюгювеча, само в него можете да се чувствате комфортно. Вие нямате собствено мнение, каквото Ви продиктуват партньорите, това говорите. Карайте все така! Желая Ви успех! Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  remsist Чет Май 27, 2010 7:48 pm

Надя написа:Точно така, Вашето място, г-н ремсист, е в тюрлюгювеча, само в него можете да се чувствате комфортно. Вие нямате собствено мнение, каквото Ви продиктуват партньорите, това говорите. Карайте все така! Желая Ви успех! Neutral

Благодаря за пожеланията Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Bye
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Вто Юни 08, 2010 6:16 am

Другари, съжалявам искрено за случилото се на 06.06.. Съжалявам, че толкова много ви критикувах за вашата "пасивност", но не си мислете, че съм Ви враг. Напротив. Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty А може би - напротив?!

Писане  sproletarski Вто Сеп 21, 2010 5:29 am

Може би причината за инцидента е точно заради малкото критика! В получената като резултат безотговорност и незачитане на обикновените правила за конспиративност и охрана!
Ако на някого досега вземането на такива мерки се е виждало излишно или дори смешно, то сега навярно битието на случката ще формира у него ново съзнание! Както казва народът: " Един бит за двама небити дават!" Laughing
Част от мерките които трябва да се вземат това е създаването на охрана и дезинформираност на противника.
Най-лошото в случаят е страхът! Да се страхуваме е била и главната цел на побоя! Нашият страх е тяхната победа!
И сега, за тези "многомъдри" бърборковци, които ще използват като довод срещу мен това, че лично не съм присъствал!
Да, аз лично не съм бит, но това не значи, че не мога да съм съпричастен! Когато разбрах, че гадовете са посегнали на моите другари искрено съжалявах, че не съм имал възможност да бъда с тях. В гърдите ми гори желание за мъст, но същевременно разбирам, че пътят на възмездието е друг! На комунистите днес липсва най-главното - връзката с работниците! А оттам и масовото им присъединяване към нас!
Такава връзка води неизбежно до победа и представлява голям шамар за буржоазията! Нека в това се състои и нашето отмъщение!


sproletarski
sproletarski

Брой мнения : 210
Registration date : 26.11.2008

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията - Page 2 Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите