Идейно-дискусионен клуб 23 СЕПТЕМВРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Празни приказки...,а е време за действия!

5 posters

Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  kris_92 Сря Дек 09, 2009 2:31 am

Уважаеми Другари и Другарки ! Като гледам всеки говори по проблеми!Добре нека да говорим по тези проблеми,но когато има смисъл!Сега както виждате живеем в едно профашистко общество ,в което хора с леви убеждения са отхвърляни!Нека ако някои от представителите на сегашната Комунистическа партия е тук да каже защо БКП не прави нищо ,за да влезе във властта !И не да ми говори някакви глупости ,аз и другите другари искаме обяснения!Ако неможете да ги дадете вие не ставате за член на БКП !По социологически данни ПОВЕчЕ от 58% искат да се върне тоталитарен режим! Мился че сега е време за действия!

kris_92

Брой мнения : 9
Registration date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  Stargate Сря Дек 09, 2009 9:15 am

kris_92 написа:Уважаеми Другари и Другарки ! Като гледам всеки говори по проблеми!Добре нека да говорим по тези проблеми,но когато има смисъл!Сега както виждате живеем в едно профашистко общество ,в което хора с леви убеждения са отхвърляни!Нека ако някои от представителите на сегашната Комунистическа партия е тук да каже защо БКП не прави нищо ,за да влезе във властта !И не да ми говори някакви глупости ,аз и другите другари искаме обяснения!Ако неможете да ги дадете вие не ставате за член на БКП !По социологически данни ПОВЕчЕ от 58% искат да се върне тоталитарен режим! Мился че сега е време за действия!


Eми ние не сме БКП Very Happy Ние сме тепърва развиваща се комунистическа организация . Сега нашата цел е да създадем едно БКП , чрез което народът да вземе властта . А ако те интересува какви са нашите действия и имаш съвет какво трябва да се направи , то си има специален раздел във форума . santa
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty xax

Писане  kris_92 Сря Дек 09, 2009 1:12 pm

Ами уважаеми Другару да те попитам на колко години си?Какво ще учиш и къде е този раздел,че не го намирам? ;]

kris_92

Брой мнения : 9
Registration date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  Stargate Сря Дек 09, 2009 8:39 pm

kris_92 написа:Ами уважаеми Другару да те попитам на колко години си?Какво ще учиш и къде е този раздел,че не го намирам? ;]

Има един раздел "какво да се прави ? " Wink
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty :]

Писане  kris_92 Сря Дек 09, 2009 10:55 pm

А не ми отговори на другите въпроси Razz

kris_92

Брой мнения : 9
Registration date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  Stargate Чет Дек 10, 2009 9:43 am

На въпросите ти ще отговоря само на живо Cool
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  kris_92 Съб Дек 12, 2009 6:32 pm

Ами ако може на лично съобщение другару да ми дадеш скъпе Smile

kris_92

Брой мнения : 9
Registration date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  Stargate Нед Дек 13, 2009 9:14 pm

kris_92 написа:Ами ако може на лично съобщение другару да ми дадеш скъпе Smile

Скайпа ми е под аватара Wink
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Време е за ДЕЙСТВИЯ

Писане  Владислав Пет Фев 19, 2010 6:54 pm

Не мислите ли че е време да се направи нещо, защото от много време само се пише по форумите и се чака едва ли не някой да почне да прави нещо,че и другите и те тогава.. Който мисли че трябва да се действа вече и има някакви идеи да пише,но според мен няма какво повече да се чака.. нито има какво повече да се губи .. трябва да се действа Exclamation Exclamation Exclamation Rolling Eyes

Владислав

Брой мнения : 6
Registration date : 19.02.2010

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  asd Пет Фев 19, 2010 8:39 pm

Всеки в своя град най-малкото може да си закупи един спрей и да пропагандира, също може и да си поръча листовки от 23ти. Това може да направи всеки един от нас. Да търси съмслиници с които да създаде лява организация в населенето място където живее, или ако има да се свърже с нея. Трябва да излезем от интернет.
Също трябва да покзаваме позиците пред обществото не само на 1 май или 9 септември. Сега е криза и е време да организираме акции в защита на работника и против капитала.

asd

Брой мнения : 214
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  Владислав Пет Фев 19, 2010 8:42 pm

lordico написа:Всеки в своя град най-малкото може да си закупи един спрей и да пропагандира, също може и да си поръча листовки от 23ти. Това може да направи всеки един от нас. Да търси съмслиници с които да създаде лява организация в населенето място където живее, или ако има да се свърже с нея. Трябва да излезем от интернет.
Също трябва да покзаваме позиците пред обществото не само на 1 май или 9 септември. Сега е криза и е време да организираме акции в защита на работника и против капитала.

Точно и аз имах това впредвид че е най-добре да се действа сега и без това не виждам как може да стане по зле от сегашното положение. Иначе за спрея .. отдавна го направих това нещо Exclamation

Владислав

Брой мнения : 6
Registration date : 19.02.2010

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty ВНИМАНИЕ

Писане  Владислав Съб Фев 20, 2010 1:56 pm

Забелязах че поне 40% от хората които са регистринани в форума влизат от дъжд на вятър.. нещо ще се прави ли въобще някога.. защото ако всеки чака някой друг никога няма да стане. Давайте да се съберем повече хора и да мислим какво да правим,защото иначе един влиза по 1 път на седмица в форума я види какво пишат някои хора ( в някои случаи отговаря ама рядко). По-добре да сме по постянни .. всеки да има мнение по някоя от темите. study

Владислав

Брой мнения : 6
Registration date : 19.02.2010

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  Stargate Съб Фев 20, 2010 8:10 pm

Владислав написа:Забелязах че поне 40% от хората които са регистринани в форума влизат от дъжд на вятър.. нещо ще се прави ли въобще някога.. защото ако всеки чака някой друг никога няма да стане. Давайте да се съберем повече хора и да мислим какво да правим,защото иначе един влиза по 1 път на седмица в форума я види какво пишат някои хора ( в някои случаи отговаря ама рядко). По-добре да сме по постянни .. всеки да има мнение по някоя от темите. study

Абсолютно съм съгласен Smile А ти порпинцип какво предлагаш да се прави?
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  Владислав Съб Фев 20, 2010 8:28 pm

proletar написа:
Владислав написа:Забелязах че поне 40% от хората които са регистринани в форума влизат от дъжд на вятър.. нещо ще се прави ли въобще някога.. защото ако всеки чака някой друг никога няма да стане. Давайте да се съберем повече хора и да мислим какво да правим,защото иначе един влиза по 1 път на седмица в форума я види какво пишат някои хора ( в някои случаи отговаря ама рядко). По-добре да сме по постянни .. всеки да има мнение по някоя от темите. study

Абсолютно съм съгласен Smile А ти порпинцип какво предлагаш да се прави?

Ми и аз нямам мн предложения.. най-малкото да се събират хора.. аз ходя и говоря с непознати даже разпитвам ги .. и горе долу от раговорите до ся разбирам че всички искат да направят това което и ние .. само че не знаят как , а начина е именно тия хора дето са недоволни не да се разпръскват и да ги е страх .. ми да е събират на едно място , по покажат че искат нещо, някаква промяна , а не само да се дрънка всеки ден едно и също че трябва да се направи нещо.А пък тая пропаганда умряла работа .. с тия стикери и надписи.. няма смисъл,много хора са объркани и свързват комунизма с БСП ... а именно БСП са антикомунисти .. и когато ние правим някакви надписи и хората се настройват негативно към нас.

Владислав

Брой мнения : 6
Registration date : 19.02.2010

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  Съветски Бетон Пон Фев 22, 2010 6:58 pm

Другари , това е каналът ми в YouTube .

https://www.youtube.com/user/HK379


каналът е обществен
и клиповете качени там са свободни за сваляне , напълно безплатно .

сваляйте и качвайте клиповете по вашите канали
и профили ...
нека разпространим идеите на комунизма .

всеки от вас може да качи по десет клипа , като за начало , които си избере .

Съветски Бетон

Брой мнения : 5
Registration date : 22.02.2010

Върнете се в началото Go down

Празни приказки...,а е време за действия! Empty Re: Празни приказки...,а е време за действия!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите