Идейно-дискусионен клуб 23 СЕПТЕМВРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

+4
Stargate
communist
Admin
kris_92
8 posters

Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  kris_92 Сря Дек 09, 2009 11:05 pm

Уважаеми другарки идругари !Гледам,че тука \"много ви знаят устите\" и приказвате ли приказвате,а действия липсват!Затова аз като заклет комунист предлагам да бъде основана БСРП и да нашумим в медиите с нея след това е нужно да се проведе конференция на която да се гласува постоянно раковдсво!Така с помоща на сегашното БКП ще работим във синхрон и след 4 години,може и по-малко,тново Социализма да влезе в България!Смятам,че БКП ако не поне е дл1йна да направи събрание и да изкаже нейните позиции по въпроса!Сигурен съм,че тук я поне 1 неин представител!Затова при желание от старана на БКПи новата партия да се сформира коалиция ,коята да събори сегашната власт и да започнем да градим на ново планово-пазарно стопанство!Има много икономически проблеми ,който е нужно да засегна ,но не е нито времето нито мястото зато за сега ориканвам представители на Комунистическата влас да насрочат събрание и там да се реши всичко!ще съм много щастлив да присъствам на събранието и не само аз !

kris_92

Брой мнения : 9
Registration date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  Admin Сря Дек 09, 2009 11:22 pm

много ви знаят устите

При следващо такова обръщение към потребителите на форума изхвърчаш оттук.

Admin
Admin

Брой мнения : 47
Registration date : 05.08.2008

https://septemvri23.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  kris_92 Чет Дек 10, 2009 12:12 am

Ами има свобода на словото приятел!При слдвашат заплаха ще подам жалба!
Smile Sad

kris_92

Брой мнения : 9
Registration date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  kris_92 Чет Дек 10, 2009 12:15 am

или да разбирам това като 1 от принципите на комунизма\"net человек net проблема\" Слатин Very Happy

kris_92

Брой мнения : 9
Registration date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  communist Чет Дек 10, 2009 1:34 am

kris_92 написа:Ами има свобода на словото приятел!При слдвашат заплаха ще подам жалба!
Smile Sad

Щом си заклет комунист, защо отстояваш свободата на словото?
А не само нямаш право да подаваш жалба, а и да го направиш нищо няма да постигнеш... Laughing

По темата... Тръгнал си натам, от където аз вече съм минал... Да ти кажа какво постигнах аз - появи се един "другар" дето ме лъга 4 месеца, през които успя да ме скара с някой от членовете на 23 септември и да накара почти всички да ме мислят за предател, докато накрая го излових че е фашага под прекрите и единствената му цел е да ме съсипе...

Така че ако намеренията ти са сериозни бъди предпазлив.

communist

Брой мнения : 58
Registration date : 20.04.2009

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  kris_92 Чет Дек 10, 2009 2:37 am

Ами имаше \"лека\"нотка на ирония в съобщението ми!А аз съм си предпазлив! Very Happy

kris_92

Брой мнения : 9
Registration date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  Stargate Чет Дек 10, 2009 9:52 am

kris_92 написа:Уважаеми другарки идругари !Гледам,че тука \"много ви знаят устите\" и приказвате ли приказвате,а действия липсват!Затова аз като заклет комунист предлагам да бъде основана БСРП и да нашумим в медиите с нея след това е нужно да се проведе конференция на която да се гласува постоянно раковдсво!Така с помоща на сегашното БКП ще работим във синхрон и след 4 години,може и по-малко,тново Социализма да влезе в България!Смятам,че БКП ако не поне е дл1йна да направи събрание и да изкаже нейните позиции по въпроса!Сигурен съм,че тук я поне 1 неин представител!Затова при желание от старана на БКПи новата партия да се сформира коалиция ,коята да събори сегашната власт и да започнем да градим на ново планово-пазарно стопанство!Има много икономически проблеми ,който е нужно да засегна ,но не е нито времето нито мястото зато за сега ориканвам представители на Комунистическата влас да насрочат събрание и там да се реши всичко!ще съм много щастлив да присъствам на събранието и не само аз !


С интерес чакам да видя какво ще постигнеш Wink
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  Georgi91 Чет Дек 10, 2009 7:43 pm

kris_92 написа:Уважаеми другарки идругари !Гледам,че тука \"много ви знаят устите\" и приказвате ли приказвате,а действия липсват!Затова аз като заклет комунист предлагам да бъде основана БСРП и да нашумим в медиите с нея след това е нужно да се проведе конференция на която да се гласува постоянно раковдсво!Така с помоща на сегашното БКП ще работим във синхрон и след 4 години,може и по-малко,тново Социализма да влезе в България!Смятам,че БКП ако не поне е дл1йна да направи събрание и да изкаже нейните позиции по въпроса!Сигурен съм,че тук я поне 1 неин представител!Затова при желание от старана на БКПи новата партия да се сформира коалиция ,коята да събори сегашната власт и да започнем да градим на ново планово-пазарно стопанство!Има много икономически проблеми ,който е нужно да засегна ,но не е нито времето нито мястото зато за сега ориканвам представители на Комунистическата влас да насрочат събрание и там да се реши всичко!ще съм много щастлив да присъствам на събранието и не само аз !

Да, защото партии ни липсват, нали? Дай да създадем нова партия, която ще бъде просто една от многото. Ще нашумим в медиите, БТВ и БНТ с радост ще направят репортаж за нас и гледаш как на следващите избори влизаме в парламента. Страхотно, нали? Колко лесно звучи само! Какво чакаме още! Напред!
Georgi91
Georgi91

Брой мнения : 102
Registration date : 14.08.2008

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  Грунд Пет Дек 11, 2009 6:13 pm

Какво е тва "Social" ???

"Social - демокрацията е хибрид . Комунистите трябва да управляват ."

- В. И. Ленин

Грунд

Брой мнения : 27
Registration date : 02.12.2009

https://www.youtube.com/user/HK379

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  Христо Радевски Пет Дек 11, 2009 9:58 pm

Крис 92, какви са тея идеалистични утопии дето си ги представяш. Па социализъм, па коалиции, па за 2 години ще изметем всички?/??/

И как точно ще стане това приятелю?

Христо Радевски

Брой мнения : 124
Registration date : 14.10.2009
Местожителство : НРБ

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  kris_92 Съб Дек 12, 2009 6:43 pm

Само като ви слушам и отново ЛАЕТЕ като кучки на синджир ,а след това като ви пуснат подвидате опашка и отивате в ъгъла срам сте за авторитарния режим бе!
Mad Mad Mad Mad

Беше предупреден. Ще имаш възможност за една седмица да преосмислиш поведението си. /Адм./

kris_92

Брой мнения : 9
Registration date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  Den Нед Дек 13, 2009 11:02 pm

Каква седмица?
Изтривай всичките му глупости и повече да не се мярка!!!

Den

Брой мнения : 124
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП) Empty Re: Да основем "Българска Social Работническа партия"(БСРП)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите