Идейно-дискусионен клуб 23 СЕПТЕМВРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Синдикати и профсъюзи

+5
Working Class
Stargate
Georgi91
asd
remsist
9 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Синдикати и профсъюзи - Page 3 Empty Re: Синдикати и профсъюзи

Писане  remsist Пет Мар 19, 2010 8:30 pm

Стига с тези глупости, с червените знамена сме щели само да покажем безпомощност хаха.
- това го каза ти; ти каза, че аз говоря глупости;

и в отговор на това аз ти написах следното:
И последно - ако смяташ, че говоря глупости, че съм глупак и т.н., ми го кажи директно и да прекратяваме дискусията.

Та, кой викаш започна с атаките Question
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Синдикати и профсъюзи - Page 3 Empty Re: Синдикати и профсъюзи

Писане  asd Пет Мар 19, 2010 8:41 pm

remsist написа:
Стига с тези глупости, с червените знамена сме щели само да покажем безпомощност хаха.
- това го каза ти; ти каза, че аз говоря глупости;

и в отговор на това аз ти написах следното:
И последно - ако смяташ, че говоря глупости, че съм глупак и т.н., ми го кажи директно и да прекратяваме дискусията.

Та, кой викаш започна с атаките Question

хах ти пък се изкара егати тънко обидния, ако приемаш това за провокация, представям си ако те бях нарекъл глупак или нещо по-лошо какво щеше да стане. Very Happy Ако превръщаме дискусията в личен спор казвайте да спираме да пишем в темата.
Явно е едно мнозинството е за отделен митинг под знака на солидарност с работниците , надявам се да се вслушате в общото мнение. Глас народен глас божии.

asd

Брой мнения : 214
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Синдикати и профсъюзи - Page 3 Empty Re: Синдикати и профсъюзи

Писане  remsist Пет Мар 19, 2010 8:56 pm

lordico написа:
remsist написа:
Стига с тези глупости, с червените знамена сме щели само да покажем безпомощност хаха.
- това го каза ти; ти каза, че аз говоря глупости;

и в отговор на това аз ти написах следното:
И последно - ако смяташ, че говоря глупости, че съм глупак и т.н., ми го кажи директно и да прекратяваме дискусията.

Та, кой викаш започна с атаките Question

хах ти пък се изкара егати тънко обидния, ако приемаш това за провокация, представям си ако те бях нарекъл глупак или нещо по-лошо какво щеше да стане. Very Happy Ако превръщаме дискусията в личен спор казвайте да спираме да пишем в темата.
Явно е едно мнозинството е за отделен митинг под знака на солидарност с работниците , надявам се да се вслушате в общото мнение. Глас народен глас божии.

Изисквам елементарно другарско уважение, нищо повече. Ако не виждаш проблем в спорове с другари да използваш думата "глупости", то аз виждам проблем.
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Синдикати и профсъюзи - Page 3 Empty Re: Синдикати и профсъюзи

Писане  пешо Пет Мар 19, 2010 9:00 pm

Лордико, направи отделен митинг. Никой не те спира. Но от сега ти гарантирам какъв ще е резултата: 1. На него няма да участва нито един нов човек 2. Рехаво присъствие. 3. Възможно участие на провокатори или луди-провокатори. 4. Резултат - 0 . Желая ти успех!

пешо

Брой мнения : 82
Registration date : 10.08.2008

Върнете се в началото Go down

Синдикати и профсъюзи - Page 3 Empty Re: Синдикати и профсъюзи

Писане  asd Пет Мар 19, 2010 9:05 pm

Meрси Владо за пожеланието за успех. Надявам се силно вашите листовки да донесат ефект. Няма да иронизирам вашата позиция, защото това ще е твърде ниско падане за мен, да не зачета мнението на другарите ми. Дано с тези листовки постигнете
1. Психологически ефект върху работника
2. Разбиране
3.Нови членове.

Спирам да пишам по темата, силно се надявам да се вслушате в общото мнение, защото то е най-важното. Smile

asd

Брой мнения : 214
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Синдикати и профсъюзи - Page 3 Empty Re: Синдикати и профсъюзи

Писане  remsist Пет Мар 19, 2010 9:19 pm

lordico написа:Meрси Владо за пожеланието за успех. Надявам се силно вашите листовки да донесат ефект. Няма да иронизирам вашата позиция, защото това ще е твърде ниско падане за мен, да не зачета мнението на другарите ми. Дано с тези листовки постигнете
1. Психологически ефект върху работника
2. Разбиране
3.Нови членове.

Спирам да пишам по темата, силно се надявам да се вслушате в общото мнение, защото то е най-важното. Smile

Лордико, към момента няма "общо мнение", има по-скоро обмяна на мнения, от които произлизат най-общо две гледни точки. Със сигурност ще гледаме да извлечем най-рационалното и от двете, за да се получи един истински празник на червената идея. Аз лично се радвам, че към момента се получава такава сериозно дискусия - това е признак на жизненост, инициативност и активност. А това не може да не ми вдъхва надежда.
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Синдикати и профсъюзи - Page 3 Empty Re: Синдикати и профсъюзи

Писане  Georgi91 Съб Мар 20, 2010 12:20 pm

remsist написа:
lordico написа:Meрси Владо за пожеланието за успех. Надявам се силно вашите листовки да донесат ефект. Няма да иронизирам вашата позиция, защото това ще е твърде ниско падане за мен, да не зачета мнението на другарите ми. Дано с тези листовки постигнете
1. Психологически ефект върху работника
2. Разбиране
3.Нови членове.

Спирам да пишам по темата, силно се надявам да се вслушате в общото мнение, защото то е най-важното. Smile

Лордико, към момента няма "общо мнение", има по-скоро обмяна на мнения, от които произлизат най-общо две гледни точки. Със сигурност ще гледаме да извлечем най-рационалното и от двете, за да се получи един истински празник на червената идея. Аз лично се радвам, че към момента се получава такава сериозно дискусия - това е признак на жизненост, инициативност и активност. А това не може да не ми вдъхва надежда.


Така трябва да стане, разбира се, но ми се струва, че ние, въпреки, че сме болшинство, позицията на вашата страна(ако мога така да се изразя) е твърда и не търпи компримиси. Дано да не е така и все пак да се вслушате в мнението на младите, наивни и неопитни активисти.
Georgi91
Georgi91

Брой мнения : 102
Registration date : 14.08.2008

Върнете се в началото Go down

Синдикати и профсъюзи - Page 3 Empty Re: Синдикати и профсъюзи

Писане  never_surrender Пет Мар 26, 2010 1:24 pm

Чета дискусията и според мен най-добре ще бъда да се съберем от страната леви,комунисти(може да викнем пенсионерите от някоя от ком. партиите,НО ОСНОВНАТА РОЛЯ ТРЯБВА ДА Я ИГРАЕМ НИЕ,А НЕ ПЕНСИИТЕ).Да се съберем колкото се съберем,да минем покрай центъра на София,където има хора и могат да ни видят и да разберат що-годе за какво е протеста.
А това да се прави демонстрация без знамена и плакати,на които да има послания ми изглежда доста лоша идея,Лордико е прав!
Да се раздават листовки,може и да има смисъл от това,но засега не сме го видяли.Може 2-3 човека да отидат на протеста на синдикатите и там да раздават,но е много по-важно ние да си направим протест!Като го отразят 3-4 медии и ни водят хората на улиците, и ако има плакат където си пише "23ти септември" ще е доста по-добре!
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Синдикати и профсъюзи - Page 3 Empty Re: Синдикати и профсъюзи

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите