Идейно-дискусионен клуб 23 СЕПТЕМВРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

+7
HK3
Stargate
Working Class
Tutku
Georgi91
Romanov
bulletproof47
11 posters

Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Относно движението..

Писане  bulletproof47 Чет Мар 18, 2010 9:27 am

Имам въпрос откъде мога да намера тениски на СССР или на 23ти септември.Или лепенки на 23ти за да помогна с разпространяването не.

bulletproof47

Брой мнения : 1
Registration date : 18.03.2010

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty В помощ на движението

Писане  Romanov Сря Мар 24, 2010 3:53 pm

Здравейте другари! Имам един въпрос, който не намерих нито във форума, нито в сайта. Става въпрос за това как по някакъв начин да помогнем на движението сега или по-точно - как да осъществим някой от идеите в момента.
Romanov
Romanov

Брой мнения : 17
Registration date : 23.03.2010

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  Georgi91 Сря Мар 24, 2010 8:50 pm

Има раздел "Проблеми на лявото движение" и подраздел "Какво да се прави?" Smile
Georgi91
Georgi91

Брой мнения : 102
Registration date : 14.08.2008

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  Tutku Пон Апр 19, 2010 12:02 pm

Разбрах за вашата организация преди известно време и се учудих адски много... Левите идеи са популярни сред сравнително млади хора? Shocked Та не е ли модерно сега да си фен на Левски, а Списаревски, Луков и Борис Трети да са твои идоли... и да ви кажа малко се зарадвах... Та обаче тук идва мястото да ви задам няколко въпроса... Бих желал да разбера повече за вашето движение идеите ви, позициите ви и т.н. Ако може да ми кажете по две-три думи за всеки от долуспоменатите въпроси ще е чудесно (въпреки, че ми е ясно, че голяма част от вас имат разминаванията във вижданията си):

1. Като какъв/какви се определяте в политическия спектър... и като цяло, ако може някой да ми каже къде подада и самото движение "23 септември" ?
2. Какво ви е мнението за Източно Европейският модел на комунизъм от 1944 до 1989 и този в СССР от 1917 до 1990... Одобрявате ли го?
3. Осъждате ли някои личности, които се наричат "комунисти" - тук визирам, може би, Сталин, Троцки и т.н.
4. Какво ви е мнението за Латино Американските Социални Движения през ХХ век... и новата вълна през началото на ХХI век?
5. Какво мислите за появата на европейския комунизъм в последно време и новите социалистически движения в Европа като - Le Gauche във Франция, Сириза в Гърция и т.н. ?

Ще бъда благодарен, ако получа разяснение по тези въпроси albino

Tutku

Брой мнения : 4
Registration date : 16.04.2010

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  Working Class Пон Апр 19, 2010 12:16 pm

Tutku написа:Разбрах за вашата организация преди известно време и се учудих адски много... Левите идеи са популярни сред сравнително млади хора? Shocked Та не е ли модерно сега да си фен на Левски, а Списаревски, Луков и Борис Трети да са твои идоли... и да ви кажа малко се зарадвах... Та обаче тук идва мястото да ви задам няколко въпроса... Бих желал да разбера повече за вашето движение идеите ви, позициите ви и т.н. Ако може да ми кажете по две-три думи за всеки от долуспоменатите въпроси ще е чудесно (въпреки, че ми е ясно, че голяма част от вас имат разминаванията във вижданията си):

1. Като какъв/какви се определяте в политическия спектър... и като цяло, ако може някой да ми каже къде подада и самото движение "23 септември" ?
2. Какво ви е мнението за Източно Европейският модел на комунизъм от 1944 до 1989 и този в СССР от 1917 до 1990... Одобрявате ли го?
3. Осъждате ли някои личности, които се наричат "комунисти" - тук визирам, може би, Сталин, Троцки и т.н.
4. Какво ви е мнението за Латино Американските Социални Движения през ХХ век... и новата вълна през началото на ХХI век?
5. Какво мислите за появата на европейския комунизъм в последно време и новите социалистически движения в Европа като - Le Gauche във Франция, Сириза в Гърция и т.н. ?

Ще бъда благодарен, ако получа разяснение по тези въпроси albino

От самият сайт можеш да разбереш,че сме подръжници на комунизма.
В Източна Европа не може да се каже,че е имало социализъм дълго време.Реален социализъм е имало до 1956 година,след това се поема по пътя на опортюнизма и ревизионизма,главна вина за това имат Никита Хрушчов и всички лидери на страните от соц.лагера,които поеха също по този път и иземинах на идеалът.Имало е предаден социализъм,но дори и той е бил по-добър от капитализма
Сталин е човекът,който беше залян със лъжи от ревизионистите и предателите,именно за това,че той не е допуснал кариеристи в партията,за това,че при него е имало реална диктатура на пролетариата.За Троцки не съм информиран много.
Народът на Латинска Америка доказва,че може да живее без диктата на САЩ.Те виждат своето светло бъдеще единствено и само в социализмът!
Някои от тези движения са по-скоро ляво-демократични.Но в Западна Европа крайната левица е силна,в по-голямата част нейният състав е от младежи,по същия начин е и в Гърция.
Working Class
Working Class

Брой мнения : 96
Registration date : 13.09.2009
Age : 31
Местожителство : Народна Република България

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  Tutku Пон Апр 19, 2010 12:46 pm

От самият сайт можеш да разбереш,че сме подръжници на комунизма.


Този факт го разбирам Smile, но от комунизъм до комунизъм има разлика... вероятно сте подръжници на теорията "Маркс-Ленин" ? Rolling Eyes

Никита Хрушчов и всички лидери на страните от соц.лагера,които поеха също по този път и иземинах на идеалът.Имало е предаден социализъм,но дори и той е бил по-добър от капитализма
Сталин е човекът,който беше залян със лъжи от ревизионистите и предателите,именно за това,че той не е допуснал кариеристи в партията,за това,че при него е имало реална диктатура на пролетариата.

Да разбирам ли това твърдение, че сте сталинисти и харесвате неговата политика или си вадя грешни заключения ?

Tutku

Брой мнения : 4
Registration date : 16.04.2010

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  Stargate Пон Апр 19, 2010 12:55 pm

Не сме сталинисти ,а Марксисти-Ленинисти Smile
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  Working Class Пон Апр 19, 2010 4:01 pm

Tutku написа:
От самият сайт можеш да разбереш,че сме подръжници на комунизма.


Този факт го разбирам Smile, но от комунизъм до комунизъм има разлика... вероятно сте подръжници на теорията "Маркс-Ленин" ? Rolling Eyes

Никита Хрушчов и всички лидери на страните от соц.лагера,които поеха също по този път и иземинах на идеалът.Имало е предаден социализъм,но дори и той е бил по-добър от капитализма
Сталин е човекът,който беше залян със лъжи от ревизионистите и предателите,именно за това,че той не е допуснал кариеристи в партията,за това,че при него е имало реална диктатура на пролетариата.

Да разбирам ли това твърдение, че сте сталинисти и харесвате неговата политика или си вадя грешни заключения ?

Определяме се,като марксистки-ленинисти
Working Class
Working Class

Брой мнения : 96
Registration date : 13.09.2009
Age : 31
Местожителство : Народна Република България

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  HK3 Нед Апр 25, 2010 2:47 am

Tutku написа:

Да разбирам ли това твърдение, че сте сталинисти

....Да.
HK3
HK3

Брой мнения : 33
Registration date : 25.03.2010

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  HK3 Нед Апр 25, 2010 2:52 am

Брус написа:Не сме сталинисти ,а Марксисти-Ленинисти Smile

Аз съм Сталинист .
Ако си истински Марксист - Ленинист , Не може да не си и Сталинист - Маоист .
HK3
HK3

Брой мнения : 33
Registration date : 25.03.2010

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  never_surrender Нед Апр 25, 2010 10:06 am

ТКЗС написа:
Брус написа:Не сме сталинисти ,а Марксисти-Ленинисти Smile

Аз съм Сталинист .
Ако си истински Марксист - Ленинист , Не може да не си и Сталинист - Маоист .
може.
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  HK3 Нед Апр 25, 2010 10:13 pm

never_surrender написа:
ТКЗС написа:
Брус написа:Не сме сталинисти ,а Марксисти-Ленинисти Smile

Аз съм Сталинист .
Ако си истински Марксист - Ленинист , Не може да не си и Сталинист - Маоист .
може.



Само ако си упадъчен буржоазен предател Троцкист , или развей-прах анархист .
HK3
HK3

Брой мнения : 33
Registration date : 25.03.2010

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  Стефан:Сталин Съб Май 08, 2010 6:21 am

МИсля,че аз съм даже един от най-заклетите сталинисти тук.
Стефан:Сталин
Стефан:Сталин

Брой мнения : 54
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  veselin Пет Ное 26, 2010 5:17 pm

аз не видях никаде каде се сабирате да сроделяме идеи

veselin

Брой мнения : 3
Registration date : 26.11.2010

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  sproletarski Вто Дек 07, 2010 4:02 pm

veselin написа:аз не видях никаде каде се сабирате да сроделяме идеи
Пиши за това което те вълнува в този форум! Поставяй въпроси и ще ти отговорим!
Давай идеи и ще ги обсъдим!
Давай Very Happy Arrow
sproletarski
sproletarski

Брой мнения : 210
Registration date : 26.11.2008

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  veselin Сря Дек 08, 2010 1:22 am

само в форума ли става комуникацията не се ли сабираме някаде

veselin

Брой мнения : 3
Registration date : 26.11.2010

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  sproletarski Пет Дек 10, 2010 10:34 am

Ти откъде си?
sproletarski
sproletarski

Брой мнения : 210
Registration date : 26.11.2008

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  veselin Пет Дек 10, 2010 3:56 pm

гр. София

veselin

Брой мнения : 3
Registration date : 26.11.2010

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  sproletarski Съб Дек 11, 2010 6:41 am

Прегледай форумите и ако не те затруднява напиши нещо! Кажи си мнението по темите които те интересуват или създай нова тема!
Това ще е един вид опознаване.
Успех! Very Happy
sproletarski
sproletarski

Брой мнения : 210
Registration date : 26.11.2008

Върнете се в началото Go down

Въпроси към Движение за съпротива "23 септември" Empty Re: Въпроси към Движение за съпротива "23 септември"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите