Идейно-дискусионен клуб 23 СЕПТЕМВРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

+4
Надя
asd
never_surrender
sproletarski
8 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

За или против масовите прояви на движението в провинцията!

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Vote_lcap91%Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Vote_rcap 91% 
[ 10 ]
Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Vote_lcap9%Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 11
 
 

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  sproletarski Съб Май 22, 2010 9:02 am

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“, във връзка с различни празници и протести, ще дадат значими резултати ако се провеждат в провинцията. Докато първомайският митинг-шествие в град като София със своите 100 човека е въпреки горещата инициатива доста слаб, то подобно действие в град като Ловеч ще впечатли за дълго всички Exclamation
Не ме разбирайте погрешно - не съм против проведеното в София, просто предлагам чрез една показност в провинцията и то засега в не много големите градове, да привлечем повече хора! Cool
sproletarski
sproletarski

Брой мнения : 210
Registration date : 26.11.2008

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  never_surrender Съб Май 22, 2010 9:35 am

sproletarski написа:Митингите на Движение за съпротива „23 септември“, във връзка с различни празници и протести, ще дадат значими резултати ако се провеждат в провинцията. Докато първомайският митинг-шествие в град като София със своите 100 човека е въпреки горещата инициатива доста слаб, то подобно действие в град като Ловеч ще впечатли за дълго всички Exclamation
Не ме разбирайте погрешно - не съм против проведеното в София, просто предлагам чрез една показност в провинцията и то засега в не много големите градове, да привлечем повече хора! Cool
според мен трудно би станало това,но няма да е зле да пробваме,но трябва да мине доста време и да се увеличим.иначе за първомайския митинг нямаше особено голяма рекламна кампания.
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  asd Съб Май 22, 2010 9:39 am

Първомайския митниг беше успешен, а и пък нямаше според мен толкова за цел- пропаганда колкото за цел взаимодействие между комунистическите организации в страната. Иначе идеят е добра, макар че не съм много сигурен дали разполагаме с човешкия ресурс. Или идеята е примерно вместо в софия да се събираме да се събираме в градове като Ловече, Велико Търново, Русе и тн?

asd

Брой мнения : 214
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Нед Май 23, 2010 7:14 am

lordico написа:Първомайския митниг беше успешен, а и пък нямаше според мен толкова за цел- пропаганда колкото за цел взаимодействие между комунистическите организации в страната. Иначе идеят е добра, макар че не съм много сигурен дали разполагаме с човешкия ресурс. Или идеята е примерно вместо в софия да се събираме да се събираме в градове като Ловече, Велико Търново, Русе и тн?
Абе другари, за какво взаимодействие говорите, ако ще си взаимодействаме само по Първи май(веднъж годишно), по -добре хич да го няма такова взаимодействие. Не виждате ли, че всичко е въздух, пълен въздух. Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Romanov Нед Май 23, 2010 12:38 pm

Надя е права, а пък и не всеки има възможност да обикаля из цялата страна.. Примерно съгражданите от движението могат да се събират някаде, но примерно аз- където живея на другия край на България и съм сам самичък няма какво да направя.
Romanov
Romanov

Брой мнения : 17
Registration date : 23.03.2010

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Нед Май 23, 2010 2:08 pm

Romanov написа:Надя е права, а пък и не всеки има възможност да обикаля из цялата страна.. Примерно съгражданите от движението могат да се събират някаде, но примерно аз- където живея на другия край на България и съм сам самичък няма какво да направя.
Надя не е права, Спролетарски е по-прав. Навсякъде извън столицата можем да се събираме и наистина резултатът би бил по-голям, но всичко опира до пари, тъй като аз не говоря за организиране мероприятие веднъж годишно, а поне 5-6 пъти в годината по различни поводи, с предварителна разгласа. Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  asd Нед Май 23, 2010 2:25 pm

Ми хайде организирайте, нали сте БКП....

asd

Брой мнения : 214
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  never_surrender Нед Май 23, 2010 2:27 pm

Модераторска намеса:
Вземете мерки за своята безопасност: спрете да разпространявате свои и на ваши приятели лични данни (имена, адреси, снимки, информация за дейността ни и др.), научете се да пазите тайна и да не говорите пред всеки за всичко.

http://septemvri23.com/23_priziv_kxm_aktivistite.htm
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Нед Май 23, 2010 2:51 pm

Нямам предвид големите градове Пловдив и Варна, където хората живеят сравнително добре, а по-малките градове като например Стара Загора, Нова Загора, Ямбол, на първо време. Тогава към тези 100-на млади хора има вероятност да се присъединят и още толкова от региона, тъй като положението в по-малките населени места никак не е розово. Разбира се не можем да очакваме кой знае какъв успех още на първия митинг, но постепенно и такъв ще има, ако има постоянство. Това зависи от нас и само от нас. Нима на Благоев и Кирков някога им е било лесно. Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  never_surrender Нед Май 23, 2010 3:19 pm

Стара загора не е малък град,населението е над 100 хиляди.
Модераторска намеса:
Вземете мерки за своята безопасност: спрете да разпространявате свои и на ваши приятели лични данни (имена, адреси, снимки, информация за дейността ни и др.), научете се да пазите тайна и да не говорите пред всеки за всичко.
http://septemvri23.com/23_priziv_kxm_aktivistite.htm
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  remsist Пон Май 24, 2010 8:50 pm

Който е чел внимателно материалите на сайта ни, щеше да забележи, че за нас митинги, шествия и демонстрации не са приоритет към този момент (макар че и без да са ни приоритет, сме направили доста повече от ред дърдорковци). Или поне не такива, които са организирани от нас. Още по-малко пък имаме намерение да се превръщаме в пътуващ цирк. Ако толкова много на някой му се участва в протести - нека подкрепи еко-протестите, против ГМО, против дупките по пътищата, против банките, нека подкрепи стачкуващите работници в своя град, нека организира почистване на квартала си или някоя градинка и т.н.. Вече има такива примери в някои от градовете. Според мен от това ще има по-голяма полза, отколкото от сектантски прояви на "правоверни". За провеждане на комунистическа пропаганда по места си има и други начини, който се е интересувал, знае за какво става въпрос.
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Вто Май 25, 2010 12:22 pm

remsist написа:Който е чел внимателно материалите на сайта ни, щеше да забележи, че за нас митинги, шествия и демонстрации не са приоритет към този момент (макар че и без да са ни приоритет, сме направили доста повече от ред дърдорковци). Или поне не такива, които са организирани от нас. Още по-малко пък имаме намерение да се превръщаме в пътуващ цирк. Ако толкова много на някой му се участва в протести - нека подкрепи еко-протестите, против ГМО, против дупките по пътищата, против банките, нека подкрепи стачкуващите работници в своя град, нека организира почистване на квартала си или някоя градинка и т.н.. Вече има такива примери в някои от градовете. Според мен от това ще има по-голяма полза, отколкото от сектантски прояви на "правоверни". За провеждане на комунистическа пропаганда по места си има и други начини, който се е интересувал, знае за какво става въпрос.
С вашата пасивност, др. ремсист, Вие знаете на кого служите. Слушайте БРП(К) и те ще ви кажат да си кротувате, защото всичките до един са бивши БСП-ари, а сега "лявото" има нужда от консолидация! Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  remsist Вто Май 25, 2010 1:48 pm

Надя написа:
remsist написа:Който е чел внимателно материалите на сайта ни, щеше да забележи, че за нас митинги, шествия и демонстрации не са приоритет към този момент (макар че и без да са ни приоритет, сме направили доста повече от ред дърдорковци). Или поне не такива, които са организирани от нас. Още по-малко пък имаме намерение да се превръщаме в пътуващ цирк. Ако толкова много на някой му се участва в протести - нека подкрепи еко-протестите, против ГМО, против дупките по пътищата, против банките, нека подкрепи стачкуващите работници в своя град, нека организира почистване на квартала си или някоя градинка и т.н.. Вече има такива примери в някои от градовете. Според мен от това ще има по-голяма полза, отколкото от сектантски прояви на "правоверни". За провеждане на комунистическа пропаганда по места си има и други начини, който се е интересувал, знае за какво става въпрос.
С вашата пасивност, др. ремсист, Вие знаете на кого служите. Слушайте БРП(К) и те ще ви кажат да си кротувате, защото всичките до един са бивши БСП-ари, а сега "лявото" има нужда от консолидация! Neutral

Нищо не разбрах. Какви брпк, какви бсп, каква пасивност. Стегнете се малко и ако имате нещо да казвате, го казвайте направо.
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Вто Май 25, 2010 4:00 pm

remsist написа:
Надя написа:
remsist написа:Който е чел внимателно материалите на сайта ни, щеше да забележи, че за нас митинги, шествия и демонстрации не са приоритет към този момент (макар че и без да са ни приоритет, сме направили доста повече от ред дърдорковци). Или поне не такива, които са организирани от нас. Още по-малко пък имаме намерение да се превръщаме в пътуващ цирк. Ако толкова много на някой му се участва в протести - нека подкрепи еко-протестите, против ГМО, против дупките по пътищата, против банките, нека подкрепи стачкуващите работници в своя град, нека организира почистване на квартала си или някоя градинка и т.н.. Вече има такива примери в някои от градовете. Според мен от това ще има по-голяма полза, отколкото от сектантски прояви на "правоверни". За провеждане на комунистическа пропаганда по места си има и други начини, който се е интересувал, знае за какво става въпрос.
С вашата пасивност, др. ремсист, Вие знаете на кого служите. Слушайте БРП(К) и те ще ви кажат да си кротувате, защото всичките до един са бивши БСП-ари, а сега "лявото" има нужда от консолидация! Neutral

Нищо не разбрах. Какви брпк, какви бсп, каква пасивност. Стегнете се малко и ако имате нещо да казвате, го казвайте направо.
Така ви е удобно, защото сте поредните предатели, ако БРП(К) и ПБК ви изпратят да протестирате в Атина и ви платят разноските, сигурно ще идете, но тук в България не щете, защото международната солидарност е по-важна. Не случайно провеждате мероприятията си с тези две партии, защото и вие сте БСП-ари като тях, както и тия от "Нова зора" Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Вто Май 25, 2010 4:10 pm

Пълен въздух сте вие, момчета, пълен въздух. Ами я по-добре си се обединявайте с БСП, включете се в някое младежко обединение и стига сте заблуждавали народа, че сте комунисти.
Много сте далеч от идеалите на революционния социализъм, другари опортютисти. Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  remsist Вто Май 25, 2010 4:18 pm

Надя написа:Пълен въздух сте вие, момчета, пълен въздух. Ами я по-добре си се обединявайте с БСП, включете се в някое младежко обединение и стига сте заблуждавали народа, че сте комунисти.
Много сте далеч от идеалите на революционния социализъм, другари опортютисти. Neutral

А Вие коя сте? От чие име говорите, госпожо?
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Сря Май 26, 2010 5:51 am

remsist написа:
Надя написа:Пълен въздух сте вие, момчета, пълен въздух. Ами я по-добре си се обединявайте с БСП, включете се в някое младежко обединение и стига сте заблуждавали народа, че сте комунисти.
Много сте далеч от идеалите на революционния социализъм, другари опортютисти. Neutral

А Вие коя сте? От чие име говорите, госпожо?
Разбира се, че говоря от свое име. Да не мислите, че съм упълномощена от партията, в която членувам. Мислех си, че сме съидейници, оказа се, че съм се лъгала. От мен дотук. Поддържайте си сателитите на БСП- там е бъдещето! Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty СТРАННО НЕСЪОТВЕТСТВИЕ

Писане  sproletarski Сря Май 26, 2010 10:24 am

Съдейки по отговора на др. Ремсист, то той е против предложеното от мен. Странно е тогава защо не го е отбелязал в анкетата! Там (поне засега) няма нито един против идеята за митинги в провинцията. Освен това мотивите на Ремсист са неубедителни, да не кажа нещо по-лошо!
А може би единственият му мотив е поводът да се скара с мен?! Rolling Eyes
Ако нещо от моето участие в този форум не допада на някого, то нека го сподели.
КЪМ НАДЯ - Моля не избързвай с решенията си, особено крайните! Exclamation


Последната промяна е направена от sproletarski на Сря Юли 14, 2010 5:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
sproletarski
sproletarski

Брой мнения : 210
Registration date : 26.11.2008

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Надя Сря Май 26, 2010 10:44 am

sproletarski написа:Съдейки по отговора на др. Ремсист, то той е против предложеното от мен. Странно е тогава защио не го е отбелязал в анкетата! Там (поне засега) няма нито един против идеята за митинги в провинцията. Освен това мотивите на Ремсист са неубедителни, да не кажа нещо по-лошо!
А може би единственият му мотив е поводът да се скара с мен?! Rolling Eyes
Ако нещо от моето участие в този форум не допада на някого, то нека го сподели.
КЪМ НАДЯ - Моля не избързвай с решенията си, особено крайните! Exclamation
Денят си личи от сутринта, уважаеми другарю, насила хубост не става. Neutral
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Stargate Сря Май 26, 2010 11:27 am

Надя , поне си призна ,че за теб БСП е бъдещето ! Не разбираш нищо от нашата идеология , само пишеш по някое откачено мнение във форума.... По делата ще ги познаете Wink Ние правим доста повече от колкото ти някога си мечтаела да вършиш ! Чакай си ти КНДР да ни освободят , разчитай само на чужда помощ и ще стигнеш до положението в което си в момента Wink
А относно сполетарски : Не мисля ,че човек който не е присъствал на нито един наш митинг може да дава съвети в тази област Smile

Денят си личи от сутринта , особенно когато е облачно Cool
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  never_surrender Сря Май 26, 2010 12:42 pm

Stargate написа:Надя , поне си призна ,че за теб БСП е бъдещето ! Не разбираш нищо от нашата идеология , само пишеш по някое откачено мнение във форума.... По делата ще ги познаете Wink Ние правим доста повече от колкото ти някога си мечтаела да вършиш ! Чакай си ти КНДР да ни освободят , разчитай само на чужда помощ и ще стигнеш до положението в което си в момента Wink
А относно сполетарски : Не мисля ,че човек който не е присъствал на нито един наш митинг може да дава съвети в тази област Smile

Денят си личи от сутринта , особенно когато е облачно Cool
Правилно,др. Старгейт.
Наде,би ли ми казала,като сме пълен въздух и като сме поредните слуги,ти какво си направила за идеята.Моля за факти.
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  asd Сря Май 26, 2010 12:47 pm

какво значение има кой какво е направил. Всеки според възможностите си. А това че някой има мнение няма нищо лошо, но нека да не се самозабравя и да мисли че мнението му е винаги правилно.
мир :Р

asd

Брой мнения : 214
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  remsist Сря Май 26, 2010 12:57 pm

Спролетарски, не съм ти гласувал в анкетата, защото въпросите са зададени некоректно, да не кажа нещо по-лошо Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Wavey
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  never_surrender Сря Май 26, 2010 1:02 pm

Всеки според възможностите си-това е хубаво,но тогава да не критикува другите.Били сме слуги на БСП.Че тва си е доста голяма обида.Тва за "пълен въздух".........
.При това положение в България,където не сме много хора,в обществото цари ОГРОМНА апатия,по-голямата част от комунистите и левите са излъгани и подкрепят БСП,да критикуваш единствената младежка комунистическа организация в България,и да се наричаш комунист си е чисто предателство спрямо идеята.и още нещо Наде,ако някой от нас е искал да се продаде и отиде в БСП,досега е можел да го направил много пъти.Там е щял да получава кебапчета и кюфтета,сигурно е щял да получава пари и други привилегии.Но не го е направил.
Но другарке Наде сигурно от възраста и склерозата сте почнали да говорите празни приказки и да обвинявате само защото мнението на другите не съвпада с вашето.
Моля модератора на сайта,да не изтрива мнението ми.Благодаря
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Stargate Сря Май 26, 2010 1:18 pm

lordico написа:какво значение има кой какво е направил. Всеки според възможностите си. А това че някой има мнение няма нищо лошо, но нека да не се самозабравя и да мисли че мнението му е винаги правилно.
мир :Р

Значение кой какво е направил има , когато тръгнеш да критикуваш Smile
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията Empty Re: Митингите на Движение за съпротива „23 септември“ в провинцията

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите