Идейно-дискусионен клуб 23 СЕПТЕМВРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво донесе ЕС

+2
remsist
Den
6 posters

Go down

Какво донесе ЕС Empty Какво донесе ЕС

Писане  Den Пет Авг 15, 2008 7:24 am

В. „ЕКСПРЕС”: Европа ни праща министри в сянка

15 август 2008 | 07:12 | Агенция "Фокус"



София. Брюксел ни поема на директно управление наесен, научи "Експрес". В почти всички министерства ще пристигнат съветници от Европа, които ще играят министри в сянка. Дотогава България е отрязана от тайните на ЕК заради лъжите и невярната информация, подавана от нашите чиновници, и изтичането у нас на секретна информация, получена оттам.
Най-шокиращ за Европа е течът на информация от родните ни структури за сигурност. Затова, след като ни спряха парите по различни програми за развитие, преди оповестяването на трагичния за България доклад в края на юли, ЕС е спрял да споделя със София конфиденциална информация, споделиха пред "Експрес" брюкселски бюрократи, които са в кухнята на нещата.
http://www.focus-news.net/?id=n1020023

Den

Брой мнения : 124
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Какво донесе ЕС Empty Re: Какво донесе ЕС

Писане  remsist Пет Ное 13, 2009 7:59 pm

ЕС не е променил нищо за 76 % от българите

13.11.2009, 20:38

news.bg

76% от българите твърдят, че членството на страната в Европейския съюз не им се отразява, сочи проучване на социологическа агенция "Алфа рисърч" .

Само 15 на сто заявяват, че са загубили от присъединяването към Общността. Гражданите смятат, че членството е печелившо най-вече за политиците, мошениците, корумпираните и младите хора. Основният принос от приобщаването към европейското семейство е възможността за пътуване и работа в чужбина.

В същото време българите посочват, че без промяна са останали съдебната система, селското стопанство и борбата срещу престъпността. Конкретно на въпрос дали са чували за Лисабонския договор 60 на сто отговарят, че не са, а едва 3% имат представа за какво точно става въпрос.

Проучването обхваща 1 000 пълнолетни български граждани и е направено в периода от края на 2008 г. досега.

http://news.ibox.bg/news/id_1102581176
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Какво донесе ЕС Empty Re: Какво донесе ЕС

Писане  КОМУНИСТЧЕ Пон Юни 27, 2011 7:46 pm

ОТ ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ НЯКОИ ДЪРЖАВИ ИЗВЛИЧАТ ПОЛЗА ОТ ПО МАЛКИТЕ НАПРИМЕР 3 4 БЛОК НА АЕЦ КОЗЛОДУЙ ГИ ЗАТВОРИХА ПО РАНО ТА КАТО ЗАТВОРЯТ И 5 6 ЗА ДА КУПУВА МЕ СКЪП ТОК ОТ ФРАНЦИЯ
КОМУНИСТЧЕ
КОМУНИСТЧЕ

Брой мнения : 18
Registration date : 28.03.2011

Върнете се в началото Go down

Какво донесе ЕС Empty Re: Какво донесе ЕС

Писане  GLVV Пет Юли 01, 2011 7:28 pm

Комунистчето, я погледни картата бе... АКО се наложи да се купува ток след някоя и друга година той ще идва от Турция.

GLVV

Брой мнения : 6
Registration date : 26.01.2011

Върнете се в началото Go down

Какво донесе ЕС Empty Re: Какво донесе ЕС

Писане  GLVV Пет Юли 01, 2011 7:34 pm

А, да. Също можеш да си смениш и аватара... толкова любимият ти Т. Живков няма нищо общо с комунизма..

GLVV

Брой мнения : 6
Registration date : 26.01.2011

Върнете се в началото Go down

Какво донесе ЕС Empty Re: Какво донесе ЕС

Писане  Stargate Пон Юли 04, 2011 8:19 am

Бай Тошо си е ревизионистки социалистически лидер Wink А за Турция си прав , там в момента имат програма за производство на атомна енергия .
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Какво донесе ЕС Empty Re: Какво донесе ЕС

Писане  GLVV Вто Юли 05, 2011 6:53 pm

В големи количества...

GLVV

Брой мнения : 6
Registration date : 26.01.2011

Върнете се в началото Go down

Какво донесе ЕС Empty Re: Какво донесе ЕС

Писане  КОМУНИСТЧЕ Вто Юли 12, 2011 8:20 am

ЗА АВАТАРА ПРАТИ МИ НЯКАКЪВ И ЩЕ ГО СЛОЖА НА МЯСТОТО НА Т.ЖИВКОВ АКО НЕЩО ТЕ ДРАЗНИ
КОМУНИСТЧЕ
КОМУНИСТЧЕ

Брой мнения : 18
Registration date : 28.03.2011

Върнете се в началото Go down

Какво донесе ЕС Empty Ето това

Писане  alexybodom Нед Апр 29, 2012 6:04 pm

Здравейте другари аз съм нов тук но мисля, че имам точен одговор на темата точките изброени по-долу ще се случат с България до 30 години.
Предварително се извинявам за правописните грешки но не съм използвал Български от 12 години и почвам да го забравям Embarassed .

По темата аз имам много голям опит с този ЦИРК наречен евро съюз ще изброя + и -.
(аз съм тираджия, пътувам много и се срещам и истинското лице на държавите от ЕС)

+
1. Пътуваш безпроблемно в цяла европа.

-
1. Следкато в България индустрията бе унищожена в последните 20 години народа се принуди да започне да мигрира което малко по малко убива патриотичния дух
(у тези в който е имало такъв) у народа и се получи наричаното от мен поколение без нация (в което за жалост влизам и аз).

2. Поради безпроблемното пътуване започваш работа в някоя "бяла държава" където понеже си емигрант ти плащат 30% от нормалната работна заплата но те екплоатират на 1000%.

3. Голямата част от населението на ЕС е изключително нискоморално и необразовано и тук не говоря за някаквиси 10-15% а за можеби около 40% от населението на Португалия, Испания, Италия, Андора, Гърция и др.

4. Владеенето на чужд език е пълен ъпсурд в: Германия, Австрия, Франция, Белгия, Португалия, Испания, Италия, Андора, Гърция и др.
(имаите в предвит, че аз съм един прост тираджия и говоря Перфектен Англйиски, Италиянски и Португалски)

5. Дивите капиталистически държави като Холандия, Белгия, Австрия се нуждаят от работна сила кято на не може да се ползва от правата си.

6. 65% от гражданите на Германия (говоря за източна германия) искат да живеят в държава кято им гарантира социялна защита и работни места както бившата източна Германия.


има още хиляди удари който ще сполетят България но ще ги спомена следващия път

alexybodom

Брой мнения : 1
Registration date : 29.04.2012

Върнете се в началото Go down

Какво донесе ЕС Empty Re: Какво донесе ЕС

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите