Идейно-дискусионен клуб 23 СЕПТЕМВРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблемни хора за нашето движение.

+14
Working Class
Христо Радевски
asd
Drugarqt
sasho_16
Грунд
sproletarski
never_surrender
partizanin
Твоят Другар От Стомана 2
Stargate
Georgi91
remsist
SovietScience
18 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Проблемни хора за нашето движение.

Писане  SovietScience Чет Сеп 24, 2009 8:45 pm

Мисля, че хора като Твоят Другар от Стомана са голям проблем за нас и нашето движение. Като цяло правят доста отрицателно впечатление на народа. Твоят Другар от Стомана/HK379 има доста глупави клипове, ама след този днес направо се ударих от бюрото... https://www.youtube.com/watch?v=OpD129NMQMk&feature=player_embedded

HK379 - кога ше си взимаш жълтата книжка??


Последната промяна е направена от SovietScience на Чет Сеп 24, 2009 10:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
SovietScience
SovietScience

Брой мнения : 49
Registration date : 24.09.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  remsist Чет Сеп 24, 2009 9:00 pm

remsist няма нищо общо с хк379 и с неговите клипове. Така че в случая си сбъркал адреса.
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  SovietScience Чет Сеп 24, 2009 10:48 pm

В такъв случай, ще ме извиняваш, но видях, че беше побликувал негов клип в една тема за екологията и за това стигнах до този грешен извод. Но темата е същата. Някой има ли идей как да се справим с тези хора?
SovietScience
SovietScience

Брой мнения : 49
Registration date : 24.09.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  remsist Чет Сеп 24, 2009 11:04 pm

Според мен той не е някаква сериозна заплаха. Засега. Най-лошото ще е да започнем да му отделяме голямо внимание и да го приемаме насериозно. Тогава и той ще се вземе насериозно и ще видиш тогава как ще ни залее с "гениални" мнения и клипове Проблемни хора за нашето движение. Type
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Georgi91 Чет Сеп 24, 2009 11:24 pm

Предлагам разделът "палячовщини" да се преименува на "хк3" и там да бъде неговото поле за изява. Twisted Evil
Georgi91
Georgi91

Брой мнения : 102
Registration date : 14.08.2008

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Гост Пет Сеп 25, 2009 6:20 pm

При следваща отправена заплаха "другарят от стомана" изхвърча от форума. /admin/

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Гост Пет Сеп 25, 2009 6:51 pm

Твоят Другар От Стомана написа:При следваща отправена заплаха "другарят от стомана" изхвърча от форума. /admin/

ТАЙНАТА МИ ПОЛИЦИЯ ! ..ОТВЕДЕТЕ ГО !

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  SovietScience Пет Сеп 25, 2009 7:46 pm

Я, я , я! Искам да видя какви заплахи си раздал и към кого по-точно са били отправени?!?! Ако те е страх да не те кикнат ми ги прати на ЛС, но искам да ги видя!
SovietScience
SovietScience

Брой мнения : 49
Registration date : 24.09.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  remsist Пет Сеп 25, 2009 9:10 pm

Заплахите бяха отправени към теб, но бяха своевременно премахнати от админа на този форум.
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  SovietScience Съб Сеп 26, 2009 7:22 pm

Той ми ги прати на ЛС. Смешник. Лошо е, че използва потенциала си за такива глупави клипове. Някои от тях (като онзи за екологията) са доста умно направени, но тези от типа на поредицата "Могъщата ръка на народа" и "Не правете секс", просто... нямам думи.
SovietScience
SovietScience

Брой мнения : 49
Registration date : 24.09.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Гост Нед Сеп 27, 2009 8:08 am

SovietScience написа:Той ми ги прати на ЛС. Смешник. Лошо е, че използва потенциала си за такива глупави клипове. Някои от тях (като онзи за екологията) са доста умно направени, но тези от типа на поредицата "Могъщата ръка на народа" и "Не правете секс", просто... нямам думи.

Не бъдете двуличник ... вище какво ми написахте на лична ....:

SovietScience написа:Здравей, другарю. Искам да ти се извиня за грубата тема. Пиша ти това ЛС защото, както казах в темата, имаш много потенциал, умен си и ти личи. Трябва да правиш повече клипове като онзи за еколозите. Прави клипове, които са пряко свързани с науката - нашето движение има нужда от умове като теб. Според мен най-добро впечатление ще правиш на хората, ако правиш клипове за съветската наука и как след световен комунизъм, човечеството ще се насочи към превземането на вселената. Дано ме послушаш и успеем да се разберем.

С уважение: SovietScience

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  SovietScience Нед Сеп 27, 2009 10:21 am

Твоят Другар От Стомана написа:
SovietScience написа:Той ми ги прати на ЛС. Смешник. Лошо е, че използва потенциала си за такива глупави клипове. Някои от тях (като онзи за екологията) са доста умно направени, но тези от типа на поредицата "Могъщата ръка на народа" и "Не правете секс", просто... нямам думи.

Не бъдете двуличник ... вище какво ми написахте на лична ....:

SovietScience написа:Здравей, другарю. Искам да ти се извиня за грубата тема. Пиша ти това ЛС защото, както казах в темата, имаш много потенциал, умен си и ти личи. Трябва да правиш повече клипове като онзи за еколозите. Прави клипове, които са пряко свързани с науката - нашето движение има нужда от умове като теб. Според мен най-добро впечатление ще правиш на хората, ако правиш клипове за съветската наука и как след световен комунизъм, човечеството ще се насочи към превземането на вселената. Дано ме послушаш и успеем да се разберем

С уважение: SovietScience

Да, така е. И в съобщението, и в темата казах, че имаш потенциал и, че е лошо го използваш за глупави клипове като онзи против секса - това прави ли ме двуличник?!
SovietScience
SovietScience

Брой мнения : 49
Registration date : 24.09.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Гост Нед Сеп 27, 2009 2:21 pm

SovietScience написа:
Твоят Другар От Стомана написа:
SovietScience написа:Той ми ги прати на ЛС. Смешник. Лошо е, че използва потенциала си за такива глупави клипове. Някои от тях (като онзи за екологията) са доста умно направени, но тези от типа на поредицата "Могъщата ръка на народа" и "Не правете секс", просто... нямам думи.

Не бъдете двуличник ... вище какво ми написахте на лична ....:

SovietScience написа:Здравей, другарю. Искам да ти се извиня за грубата тема. Пиша ти това ЛС защото, както казах в темата, имаш много потенциал, умен си и ти личи. Трябва да правиш повече клипове като онзи за еколозите. Прави клипове, които са пряко свързани с науката - нашето движение има нужда от умове като теб. Според мен най-добро впечатление ще правиш на хората, ако правиш клипове за съветската наука и как след световен комунизъм, човечеството ще се насочи към превземането на вселената. Дано ме послушаш и успеем да се разберем

С уважение: SovietScience

Да, така е. И в съобщението, и в темата казах, че имаш потенциал и, че е лошо го използваш за глупави клипове като онзи против секса - това прави ли ме двуличник?!

Ами значи на лична ми се извиняваш ... а в общия ме наричаш \"смешник \" ...

тва как ти звучи ?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  SovietScience Нед Сеп 27, 2009 2:33 pm

Твоят Другар От Стомана написа:
SovietScience написа:
Твоят Другар От Стомана написа:
SovietScience написа:Той ми ги прати на ЛС. Смешник. Лошо е, че използва потенциала си за такива глупави клипове. Някои от тях (като онзи за екологията) са доста умно направени, но тези от типа на поредицата "Могъщата ръка на народа" и "Не правете секс", просто... нямам думи.

Не бъдете двуличник ... вище какво ми написахте на лична ....:

SovietScience написа:Здравей, другарю. Искам да ти се извиня за грубата тема. Пиша ти това ЛС защото, както казах в темата, имаш много потенциал, умен си и ти личи. Трябва да правиш повече клипове като онзи за еколозите. Прави клипове, които са пряко свързани с науката - нашето движение има нужда от умове като теб. Според мен най-добро впечатление ще правиш на хората, ако правиш клипове за съветската наука и как след световен комунизъм, човечеството ще се насочи към превземането на вселената. Дано ме послушаш и успеем да се разберем

С уважение: SovietScience

Да, така е. И в съобщението, и в темата казах, че имаш потенциал и, че е лошо го използваш за глупави клипове като онзи против секса - това прави ли ме двуличник?!

Ами значи на лична ми се извиняваш ... а в общия ме наричаш \"смешник \" ...

тва как ти звучи ?

Поста беше написан преди да ти пратя съобщението.
SovietScience
SovietScience

Брой мнения : 49
Registration date : 24.09.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Гост Пон Сеп 28, 2009 7:38 am

SovietScience написа:
Твоят Другар От Стомана написа:
SovietScience написа:
Твоят Другар От Стомана написа:
SovietScience написа:Той ми ги прати на ЛС. Смешник. Лошо е, че използва потенциала си за такива глупави клипове. Някои от тях (като онзи за екологията) са доста умно направени, но тези от типа на поредицата "Могъщата ръка на народа" и "Не правете секс", просто... нямам думи.

Не бъдете двуличник ... вище какво ми написахте на лична ....:

SovietScience написа:Здравей, другарю. Искам да ти се извиня за грубата тема. Пиша ти това ЛС защото, както казах в темата, имаш много потенциал, умен си и ти личи. Трябва да правиш повече клипове като онзи за еколозите. Прави клипове, които са пряко свързани с науката - нашето движение има нужда от умове като теб. Според мен най-добро впечатление ще правиш на хората, ако правиш клипове за съветската наука и как след световен комунизъм, човечеството ще се насочи към превземането на вселената. Дано ме послушаш и успеем да се разберем

С уважение: SovietScience

Да, така е. И в съобщението, и в темата казах, че имаш потенциал и, че е лошо го използваш за глупави клипове като онзи против секса - това прави ли ме двуличник?!

Ами значи на лична ми се извиняваш ... а в общия ме наричаш \"смешник \" ...

тва как ти звучи ?

Поста беше написан преди да ти пратя съобщението.

все тая ...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  SovietScience Чет Окт 01, 2009 10:16 pm

Твоят другар от стомана - това "смешник" беше отправено към теб, след като те накарах да ми пратиш заплахата си на ЛС. Така, че нека вече забравим цялата тая гюронтия...

А по темата - ето един проблемен човек за нашето движение: http://www.vbox7.com/play:3ce4bf0d
SovietScience
SovietScience

Брой мнения : 49
Registration date : 24.09.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Stargate Вто Окт 06, 2009 1:46 pm

SovietScience написа:Твоят другар от стомана - това "смешник" беше отправено към теб, след като те накарах да ми пратиш заплахата си на ЛС. Така, че нека вече забравим цялата тая гюронтия...

А по темата - ето един проблемен човек за нашето движение: http://www.vbox7.com/play:3ce4bf0d

E що да е проблемен , човека е отчаян от живота и няма какво да направи , но вместо да се организира си излива гнева в СКАТ .
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Твоят Другар От Стомана 2 Вто Окт 06, 2009 2:09 pm

Междуличностните спорове ги провеждайте извън нашия форум /адм./

Твоят Другар От Стомана 2

Брой мнения : 1
Registration date : 06.10.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Желяз Кобалтов

Писане  partizanin Чет Ное 05, 2009 7:41 pm

Добре де, нещо не ми се връзва. Не мислите ли, че тоя е прекалено тъп, за да е истина? Според мен е фашист под прикритие, който цели да опетни името на комунизма. Idea Ако това е истина, то значи фашагите са станали много нагли. Даже се чудя дали да не хвана да се регистрирам в някой фашистки форум и да почна да се правя на кретен.
partizanin
partizanin

Брой мнения : 154
Registration date : 06.10.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  never_surrender Чет Ное 05, 2009 7:46 pm

и аз така мисля.
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Stargate Чет Ное 05, 2009 7:46 pm

partizanin написа:Добре де, нещо не ми се връзва. Не мислите ли, че тоя е прекалено тъп, за да е истина? Според мен е фашист под прикритие, който цели да опетни името на комунизма. Idea Ако това е истина, то значи фашагите са станали много нагли. Даже се чудя дали да не хвана да се регистрирам в някой фашистки форум и да почна да се правя на кретен.


Хахха , за жалост не е фашист . Човека просто има много интересно виждане за нещата . Very Happy
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  partizanin Чет Ное 05, 2009 7:53 pm

Е то бива, бива, ама пък чак толкова интересно. Чак толкова кретенски изказвания?!?! Surprised Surprised Surprised
partizanin
partizanin

Брой мнения : 154
Registration date : 06.10.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  never_surrender Пет Ное 06, 2009 10:02 am

proletar написа:
partizanin написа:Добре де, нещо не ми се връзва. Не мислите ли, че тоя е прекалено тъп, за да е истина? Според мен е фашист под прикритие, който цели да опетни името на комунизма. Idea Ако това е истина, то значи фашагите са станали много нагли. Даже се чудя дали да не хвана да се регистрирам в някой фашистки форум и да почна да се правя на кретен.


Хахха , за жалост не е фашист . Човека просто има много интересно виждане за нещата . Very Happy

е то да си тъп,да си фашист,да си националсоциалист,ама пък чак толкова тъпппп???? affraid affraid affraid
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty ВНИМАНИЕ- ПРОВОКАТОР!!!

Писане  sproletarski Пон Дек 14, 2009 10:32 am

Всеки е виждал „посредствените“ клипове на „заблуденият“ VH3. Но ако направим равносметката, че тези „смешни“ клипове се гледат от много търсещи отговор на актуалните политически въпроси зрители всеки може да разбере вредата от това изопачаване на комунистическите идеи, въжделения и история. Например в: http://www.vbox7.com/play:5b2b9fce прозира една изтъчена пародийност като резултат от посредственото представяне на историята. Всеки непредубен зрител започва да приравнява комунистите с автора. Това си е чиста провокация. Провокация която не трябва да буди у нас само снизходителен присмех, защото, видите ли ние си се знаем и знаем кое как е, а търсене на противопоставяне и изобличаване.
Или например в: http://www.vbox7.com/play:42f58473 музикалният фон и кадрите са така съчетани, че всеки който сега се запознава с нашите идеи ще види в тях заплаха против всичко хуманно и човешко! Мрачни тонове съчетани със специално подбрани заплашителни жестове – това за всеки непосветен е достатъчно за да се отнесе негативно! Това мрачно съчетание на кадри и музикален фон го има в почти всички негови клипове:
http://www.vbox7.com/play:8c260c52
http://www.vbox7.com/play:daab9b15
http://www.vbox7.com/play:599c7e76

Внимани това не смехотворен глупак, а опитен, вероятно действуващ под нечий диктат провокатор! Ето защо призовавам всички на постоянна атака и изобличение. Въпросът не е просто да го оспорваме, а винаги първо да го изобличаваме като провокатор. Това ще накара хората да проявят интерес към нас и така той ще работи в наша полза!!!
ЗА ТЕЗИ КОИТО ЩЕ ПОБЪРЗАТ ДА СЕ УСЪМНЯТ В ДУМИТЕ МИ: Бъдете реалисти! Ние говорим и проповядваме неща които са заплаха за цялата днешна система, тогава не е ли вероятно тази система, за да съхрани себе си, да вземе своите ответни мерки. Цялата човешка история познава хиляди случаи когато провокаторите са вършили една от най-добрите работи на своите господари.
sproletarski
sproletarski

Брой мнения : 210
Registration date : 26.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Грунд Пон Дек 14, 2009 9:25 pm

sproletarski написа:
Или например в: http://www.vbox7.com/play:42f58473 музикалният фон и кадрите са така съчетани, че всеки който сега се запознава с нашите идеи ще види в тях заплаха против всичко хуманно и човешко! Мрачни тонове съчетани със специално подбрани заплашителни жестове – това за всеки непосветен е достатъчно за да се отнесе негативно! Това мрачно съчетание на кадри и музикален фон го има в почти всички негови клипове:

Щом тези кадри ти се виждат мрачни ,To ти не си никакъв Комунист , това е Георги Димитров една от светлините на нашето дело .

Грунд

Брой мнения : 27
Registration date : 02.12.2009

https://www.youtube.com/user/HK379

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите