Идейно-дискусионен клуб 23 СЕПТЕМВРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблемни хора за нашето движение.

+14
Working Class
Христо Радевски
asd
Drugarqt
sasho_16
Грунд
sproletarski
never_surrender
partizanin
Твоят Другар От Стомана 2
Stargate
Georgi91
remsist
SovietScience
18 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Грунд Пет Дек 18, 2009 3:45 pm

remsist написа:
lordico написа:Колкото повече се занимавете с него, толкова повече го стимулирате. Той е от типа потребители известни като тролове. Тролването е точно да пуска тъпи коментари да спами и в случая да възпроизвежда такива бисери- клипове. Такъв тип тролване може да си избегне само чрез игнориране.

Това също е вярно.

Какво е това ?

Грунд

Брой мнения : 27
Registration date : 02.12.2009

https://www.youtube.com/user/HK379

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Georgi91 Пет Дек 18, 2009 7:31 pm

Абе няма ли как един бан по IP да му се сложи. Ясно е, че колкото пъти му се банва акаунта, толкова пъти той ще си прави нов. Вярно, палячо е, развеселява ни, но каточели стана банален вече.
Georgi91
Georgi91

Брой мнения : 102
Registration date : 14.08.2008

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Спрете Идиотизма!

Писане  never_surrender Вто Май 04, 2010 6:51 pm

Другари,предлагам Ви да вземем и да махнем идиотите от форума,такива като ХК3 и 5те му акаунта,също и националния янихилист Христо Радевски.Баннете ги по ИП за да спрат да пишат такива глупости.Такива като тях само вредят на идеята и чрез лъжливата им пропаганда и идеали хората почват да ни смятат за идиоти.Че тия са направо вредни!!!
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Working Class Вто Май 04, 2010 6:53 pm

never_surrender написа:Другари,предлагам Ви да вземем и да махнем идиотите от форума,такива като ХК3 и 5те му акаунта,също и националния янихилист Христо Радевски.Баннете ги по ИП за да спрат да пишат такива глупости.Такива като тях само вредят на идеята и чрез лъжливата им пропаганда и идеали хората почват да ни смятат за идиоти.Че тия са направо вредни!!!

Съгласен съм.Както и ХК3,заедно със всичките му ТКЗС-та,АПК-та,Бетони,Бойлери,Крушки така и всички мишленца,които само си мълчат и не пишат нищо. Smile
Working Class
Working Class

Брой мнения : 96
Registration date : 13.09.2009
Age : 31
Местожителство : Народна Република България

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  never_surrender Вто Май 04, 2010 6:57 pm

като се правят на големите комунисти да бяха излязли от тях и да бяха излезли на 1ви!
never_surrender
never_surrender

Брой мнения : 139
Registration date : 31.10.2009

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  asd Вто Май 04, 2010 7:04 pm

Подкрепям нека ги баннат по ИП вярно че са забавни по някога но вредат много с такива изказвания.

asd

Брой мнения : 214
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  vronfundel Вто Май 04, 2010 7:34 pm

Нека сложат един бан и на моя профил ,че вече ми се повръща от този форум Evil or Very Mad
vronfundel
vronfundel

Брой мнения : 26
Registration date : 30.05.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Надя Вто Май 04, 2010 7:38 pm

vronfundel написа:Нека сложат един бан и на моя профил ,че вече ми се повръща от този форум Evil or Very Mad
Ами ела в нашия тогава! Smile
http://grou.ps/rksmb/talks
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Stargate Вто Май 04, 2010 7:47 pm

Aз съм ПРОТИВ ! Хора като Хк3 обогатяват нашата култура и креативност Very Happy
Stargate
Stargate

Брой мнения : 199
Registration date : 06.08.2008
Age : 106
Местожителство : Умирай трудно

http://www.septemvri23.com/

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  HK3 Вто Май 04, 2010 7:49 pm

never_surrender написа:като се правят на големите комунисти да бяха излязли от тях и да бяха излезли на 1ви!


Ти не разбираш че Комунизма е нещо много по -голямо ... не можеш да го събереш в един \\\"протест \\\" ... или едно движение ....



PS.Не излезнохме защото имахме неща за вършене ...
Така само с протести нищо няма да стане ... трябва партизанска война в горите ...
и на фона на нея - протести ..

За жалост много от движението са вече известни на властите .... посредством медийни изяви ...
това ги възпрепятства , от взимането на тякакви реални действия ...

HK3
HK3

Брой мнения : 33
Registration date : 25.03.2010

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Надя Вто Май 04, 2010 7:50 pm

Ако трябва да бъда откровена, на мен разсъжденията на Радевски ми допадат. Smile
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  vronfundel Вто Май 04, 2010 7:55 pm

Надя написа:
vronfundel написа:Нека сложат един бан и на моя профил ,че вече ми се повръща от този форум Evil or Very Mad
Ами ела в нашия тогава! Smile
http://grou.ps/rksmb/talks


О благодаря
Само , че във вашия форум имам бан вече за критика към ръководството от преди 2 години близо Very Happy
или ми бяха три ли мнения не помня вече

От трън та на глог

ПП
до админа
айде слагай един бан на профила ми, до кога трябва да се моля Question
писах вече 1-2 пъти до админа
дали въобще си влиза в профила???????


Последната промяна е направена от vronfundel на Вто Май 04, 2010 7:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
vronfundel
vronfundel

Брой мнения : 26
Registration date : 30.05.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  asd Вто Май 04, 2010 7:59 pm

затова вронфундел може да си направиш твой форум, по твой вкус. Smile Явно че трудно се вписваш в другите комунистически форуми (съдейки по твоите думи).
Но ми е чудно защо ти се повръща от форума?

asd

Брой мнения : 214
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  HK3 Вто Май 04, 2010 8:03 pm

vronfundel написа:Нека сложат един бан и на моя профил ,че вече ми се повръща от този форум Evil or Very Mad

Другарю Вронфундел , не се delete от колектива ... това би било дизертьорство .
HK3
HK3

Брой мнения : 33
Registration date : 25.03.2010

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  vronfundel Вто Май 04, 2010 8:04 pm

lordico написа:затова вронфундел може да си направиш твой форум, по твой вкус. Smile Явно че трудно се вписваш в другите комунистически форуми (съдейки по твоите думи).
Но ми е чудно защо ти се повръща от форума?

Не митрябва форум лордко ,за кво ми е?
какво то съм имал да казвам съм го казал на който трябва.
другото са празни приказки
а защо ми се повръща ли - много дълга тема
но ако обиколиш интернет пространството и погледнеш по-отдалече може ди разбереш защо.
Както и да е няма значение ще минете и без моето компетентно мнение Laughing
vronfundel
vronfundel

Брой мнения : 26
Registration date : 30.05.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Надя Вто Май 04, 2010 8:07 pm

vronfundel написа:
Надя написа:
vronfundel написа:Нека сложат един бан и на моя профил ,че вече ми се повръща от този форум Evil or Very Mad
Ами ела в нашия тогава! Smile
http://grou.ps/rksmb/talks


О благодаря
Само , че във вашия форум имам бан вече за критика към ръководството от преди 2 години близо Very Happy
или ми бяха три ли мнения не помня вече

От трън та на глог

ПП
до админа
айде слагай един бан на профила ми, до кога трябва да се моля Question
писах вече 1-2 пъти до админа
дали въобще си влиза в профила???????
Май много лъжеш, за кое ръководство става дума? Защото форумът е на РКСМ(Б), а не вярвам да имаш нещо против др. Александър Батов. Smile
Надя
Надя

Брой мнения : 112
Registration date : 06.03.2010
Age : 58

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  HK3 Вто Май 04, 2010 8:08 pm

vronfundel написа:
Както и да е няма значение ще минете и без моето компетентно мнение Laughing

Другарю , бивали такива работи !? Как може така ...

ВСЕКИ КАДЪР НИ Е НУЖЕН ...
HK3
HK3

Брой мнения : 33
Registration date : 25.03.2010

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  vronfundel Вто Май 04, 2010 8:15 pm

Надя написа:
vronfundel написа:
Надя написа:
vronfundel написа:Нека сложат един бан и на моя профил ,че вече ми се повръща от този форум Evil or Very Mad
Ами ела в нашия тогава! Smile
http://grou.ps/rksmb/talks


О благодаря
Само , че във вашия форум имам бан вече за критика към ръководството от преди 2 години близо Very Happy
или ми бяха три ли мнения не помня вече

От трън та на глог

ПП
до админа
айде слагай един бан на профила ми, до кога трябва да се моля Question
писах вече 1-2 пъти до админа
дали въобще си влиза в профила???????
Май много лъжеш, за кое ръководство става дума? Защото форумът е на РКСМ(Б), а не вярвам да имаш нещо против др. Александър Батов. Smile

Щом лъжа здраве да е Very Happy
Не ви трябва лъжец ? или.....

А между другото абсолютно мъртъв форум е вашия както и всички подобни................
vronfundel
vronfundel

Брой мнения : 26
Registration date : 30.05.2009

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  HK3 Вто Май 04, 2010 8:19 pm

vronfundel написа:
Надя написа:
vronfundel написа:
Надя написа:
vronfundel написа:Нека сложат един бан и на моя профил ,че вече ми се повръща от този форум Evil or Very Mad
Ами ела в нашия тогава! Smile
http://grou.ps/rksmb/talks


О благодаря
Само , че във вашия форум имам бан вече за критика към ръководството от преди 2 години близо Very Happy
или ми бяха три ли мнения не помня вече

От трън та на глог

ПП
до админа
айде слагай един бан на профила ми, до кога трябва да се моля Question
писах вече 1-2 пъти до админа
дали въобще си влиза в профила???????
Май много лъжеш, за кое ръководство става дума? Защото форумът е на РКСМ(Б), а не вярвам да имаш нещо против др. Александър Батов. Smile

Щом лъжа здраве да е Very Happy
Не ви трябва лъжец ? или.....

А между другото абсолютно мъртъв форум е вашия както и всички подобни................

Значи ти си бил бан от там ПРЕДИ 2 Години !?

Че то сега има три теми на кръст .....

ти как успя да те баннат ...

то преди 2 години сигурно ти си писал първото мнение ....

и некои те е баннал ..
HK3
HK3

Брой мнения : 33
Registration date : 25.03.2010

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  asd Вто Май 04, 2010 8:19 pm

да живее хейтърството Very Happy Като не ти харесва какво още пишеш. Wink Айде стига сцени, които не му се чете в тоя форум прав му път. Всеки има право на избор!

asd

Брой мнения : 214
Registration date : 07.08.2008

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  HK3 Вто Май 04, 2010 8:22 pm

Това е някак странно обаче ...

той написал първото мнение човека ...

и модовете " А! активност ..." и го банват ....


намерил се някой да пише в оня форум и те го баннали ...
HK3
HK3

Брой мнения : 33
Registration date : 25.03.2010

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Georgi91 Вто Май 04, 2010 10:25 pm

Не съм съгласен, че Радевски трябва да бъде баннат. Все пак е грамотен човек, докато за желязо-бетона и аз много пъти съм повдигал въпроса и нищо....
Georgi91
Georgi91

Брой мнения : 102
Registration date : 14.08.2008

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Христо Радевски Сря Май 05, 2010 7:13 am

never_surrender написа: да махнем идиотите от форума

Не бяха ли фашисти онези които призоваваха така упорито за премахване на някакви същества които определяха като непълноценни и се състояха в:

Олигофрени
Низши раси
врагове на режима
врагове с партиен билет

Never Surrender, въпроса ми е какво ще постигнеш като премахнеш тоя или оня, и защо използваш фашистките приьоми? Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Icon_question

** За да победиш някого е достатъчно само да го обориш, и той ще замълчи и ще се оправи... АКО не е прав. Особено когато всички сме комунисти, но някой си позволяват реално да разсъждават, а други само повтарят известните на всички постулати. Не казвам че е лошо. Просто нещата стоят така.


Последната промяна е направена от Христо Радевски на Сря Май 05, 2010 11:26 am; мнението е било променяно общо 1 път

Христо Радевски

Брой мнения : 124
Registration date : 14.10.2009
Местожителство : НРБ

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Христо Радевски Сря Май 05, 2010 11:21 am

Надя написа:Ако трябва да бъда откровена, на мен разсъжденията на Радевски ми допадат. Smile

Благодаря Другарко! Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Icon_smile Сполай ти за думите

Георги91 написа:Не съм съгласен, че Радевски трябва да бъде баннат. Все пак е грамотен
човек, докато за желязо-бетона и аз много пъти съм повдигал въпроса и
нищо....

Със здраве, другарю!

Христо Радевски

Брой мнения : 124
Registration date : 14.10.2009
Местожителство : НРБ

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  remsist Сря Май 05, 2010 7:16 pm

Абе само с бан не става. Даже по-добре е да се виждат мненията на хк3 и РАдевски, както и коментарите на останалите участници във форума към тях, за да е ясна каква е разликата между комуниста и разните там "свободни елементи" като Радевски и хк3 Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Wavey
remsist
remsist

Брой мнения : 1136
Registration date : 06.08.2008

http://www.septemvri23.com

Върнете се в началото Go down

Проблемни хора за нашето движение. - Page 3 Empty Re: Проблемни хора за нашето движение.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите